Koszyk  

brak produktów

Wysyłka 0,00 zł
Razem 0,00 zł


REALIZUJWITAMY PAŃSTWA NA NASZEJ STRONIE

JESTEŚMY WIODĄCYM POLSKIM PRODUCENTEM POKROWCÓW ORAZ DYWANIKÓW SAMOCHODOWYCH.

 

Posiadamy wieloletnie doswiadczenie w projektowaniu i produkcji pokrowców. Nasze produkty cechują przemyślane i funkcjonalne rozwiązania, dzięki czemu są one najchętniej kupowanymi w Polsce.


W ofercie posiadamy szeroki, stale powiększany asortyment pokrowców szytych na miarę, dostępny w różnych wariantach oraz wzorach. Wszelkie nasze produkty są starannie zaprojektowane oraz wykończone, przez co idealnie wpasowują się we wnetrze samochodu, nie ograniczając jednocześnie jego funkcjonalności. Oprócz pokrowców dedykowanych, w ofercie posiadamy również szeroki wybór pokrowców uniwersalnych, koszulek samochodowych, dywaników i akcesoriów.


Wszystkie oferowane przez naszą firmę wyroby są stale dostępne w naszych magazynach, posiadamy ich niezbędny zapas aby szybko i sprawnie realizować zamówienia. Naszym priorytetem jest jakośc oraz zadowolenie klienta. Aby to osiągnać, stale inwestujemy w nowe technologie i rozwiązania, dzięki którym systematycznie rozwijamy oraz udoskonalamy swoją ofertę.


Produkty naszej firmy są znane i dostępne w całej Polsce, jak również w wielu krajach Europy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy ze znanymi i cenionymi firmami z terenu całej Unii Europejskiej, jak również spoza jej granic. Dla dystrybutorów oraz hipermarketów posiadamy specjalną ofertę produktów, zarówno tych znajdujących się na naszej stronie jak i wielu innych, m.in. produkty pierwszocenowe oraz promocyjne, a także wiele  innych ciekawych modeli w konkurencyjnych cenach.


 Zapraszamy do współpracy! 

AUTO-DEKOR - Najlepsze pokrowce i dywaniki samochodowe! Korczyna

 

 

 

 

pokrowce samochodowe sklep internetowy