Koszyk  

brak produktów

Wysyłka 0,00 zł
Razem 0,00 zł


REALIZUJ


Jesteśmy wiodącym polskim producentem pokrowców

oraz dywaników samochodowych.

Działamy nieprzerwanie od 1997 roku.


W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment pokrowców typowych,

jak również bogaty wybór pokrowców uniwersalnych, tuningowych oraz koszulek samochodowych.

Oprócz pokrowców produkujemy również akcesoria, jak np. zagłówki, nakładki na pasy bezpieczeństwa, pokrowce na kierwonice...

Kolejną gałąź naszej produkcji stanowią welurowe dywaniki samochodowe.

Nasza oferta obejmuje dywaniki typowe - dopasowane do konkretnego modelu samochdu, dywaniki półwymiarowe oraz uniwersalne.

Długoletnie doświadczenie, stały rozwój i współpraca z wiodącymi producentami tekstyliów oraz z dealerami samochodowymi owocuje stale poszerzającą się ofertą handlową, szeroką rzeszą partnerów handlowych oraz zadowoleniem klientów.

Nasze produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa – znak bezpieczeństwa „B”- współpracy z poduszkami powietrznymi foteli,

wydany przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie.

 

 

 

 

Do produkcji wykorzystujemy trwałe i estetyczne materiały, dzianiny welurowe, poliestrowe, bawełnę naturalną - laminowane pianką, oraz dzianiny futerkowe.

Wszystkie w urozmaiconym wzornictwie i bogatej kolorystyce.

Posiadamy profesjonalny i szeroko rozbudowany park maszynowy, między innymi maszyny hafciarskie pozwalające na naniesienie dowolnej grafiki lub tekstu na produkt, wytłaczarko - zgrzewarki, oraz inne specjalistyczne maszyny.

Oprócz produkcji pokrowców i dywaników samochodowych zajmujemy się także dystrybucją akcesoriów,  których asortyment slale poszerzamy.


Pozwala nam to na ciągłe podnoszenie estetyki produktów i umozliwia dostosowanie się do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Oprócz produkcji zajmujemy się również dystrybucją szerokiej gamy akcesoriow samochodoych.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !